Fundacja Bielecki Art zaprasza na VI Galę Finałową Screen & Sound Fest., wyjątkowego wydarzenia łączącego współczesną muzykę symfoniczną z obrazem. Co roku w ramach konkursu festiwalowego uczestnicy tworzą wizualizacje filmowe do utworów muzycznych wybitnych polskich kompozytorów.

Od powstania festiwalu w 2013 roku wielokrotnie udowodniliśmy, żezgodnie z jego mottem „Let’s See The Music”, można zobaczyć muzykę i to na wiele różnych, czasami zaskakujących sposobów.

W tegorocznym programie Gali Finałowej festiwalu zobaczymy najlepsze wizualizacje nagrodzone przez Jury oraz The Violin Show Bogdana Kierejszy, wirtuoza skrzypiec i multiinstrumentalisty. W jego wykonaniu usłyszymy m.in. skrzypcowe interpretacje słynnych rockowych klasyków: Kashmir z repertuaru Led Zeppelin oraz Hey Jude grupy The Beatles. Ponadto pojawią się również popularne melodie takie jak Skrzypek na dachu, Lot trzmiela, Zorba Dance, La Bamba oraz Czardasz.

W programie nie zabraknie też wirtuozerskiego wykonania fragmentów Czterech pór roku Antonio Vivaldiego. Bogdanowi Kierejszy towarzyszyć będzie na scenie 12-osobowy zespół instrumentalistów.

KUP BILET


powrót »